İndirimler

Bosch Kurutma Makineleri Ekim Ayında %40 İndirimli

bosch kurutma makinesi

Bosch Ev Aletleri, sonbahar mevsiminin yağışlı ve nemli koşullarında büyük bir sorun olan çamaşır kurutma derdine, son derece cazip bir kampanya ile çözüm sağlıyor. Tüm Bosch kurutma makineleri, Ekim boyunca, yüzde 40 indirim ve World’e özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile sunuluyor.

Tchibo Erkek Modası Teması

tchibo erkek modasi teması

Tchibo, 29 Ekim’de tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunacağı “Erkek Modası” teması ile her yaştan erkeğe hitap eden ürünler sunuyor.

İpekyol'da Uğurlu Hafta Sonu'na Özel %50 İndirim

ipekyol indirim

Feminen ve şık çizgisiyle dikkat çekerek, 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda sezonun tüm trendlerini bir araya toplayan Ipekyol, 28 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili sezon ürünlerinde % 50 indirim fırsatı sunuyor.

Twist'te %50 Uğurlu Günler İndirimi (28 Ekim - 2 Kasım)

twist

Sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist’ten sezonun ilk sürprizi! 2014-2015 Sonbahar-Kış sezonuna maskülen detayların hakimiyetinde giriş yapan Twist, 28 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında Uğurlu Günler’e özel seçili ürünlerde %50 indirim fırsatı sunuyor.