Kemal Tanca’dan Babalar Günü’ne özel +%20 indirim!

kemal tanca

Ayakkabı modasının vazgeçilmezi KEMAL TANCA, Babalar Günü’ne özel yüzde 50’ye varan indirime ek yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. KEMAL TANCA, babasına rahat, şık ve kaliteli bir hediye almak isteyenleri mağazalarına ve kemaltancashop.com.tr’ye davet ediyor.

Dünya ayakkabı modasını yakından takip ederek, en gözde tasarımları vitrinlerine taşıyan Kemal Tanca, “Babalar Günü”  için klasik, spor ve günlük kullanıma uygun koleksiyonlarını öne çıkardı. KEMAL TANCA, tarz sahibi babalara özel trendy modelleri de unutmadı.
 
Babanızın yüzünü güldürebilmek, ona Kemal Tanca ürünlerinden hediye etmek için %50’ye varan indirimlere ek Babalar Günü’ne özel ürünlere +%20 indirim fırsatı, 02- 15 Haziran tarihleri arasında, Türkiye genelindeki 120 Kemal Tanca mağazasında ve kemaltancashop.com.tr’de sizleri bekliyor.

KEMAL TANCA’nın İlkbahar-Yaz koleksiyonu, sezonun ruhunu yansıtan renkleri ile yakışıklı babanıza severek kullanacağı KEMAL TANCA kalitesini ve şıklığının vazgeçilmezi aksesuarları ile kombin yaparak hediye etme alternatifi sunuyor.