Dockers İlk İzlenim Kampanyası %20 İndirim

dockers

En iyi ilk izlenimi Dockers ile yakalayın! İş görüşmesi olan herkese Dockers'dan %20 indirim!

DOCKERS® İLK İZLENİM KAMPANYASI – HÜKÜM VE KOŞULLAR

1 - Bu kampanya Dockers® (Levi Strauss İstanbul Konfeksiyon San. Ve Tic. A.Ş.) (“Düzenleyen”) tarafından düzenlenmiştir.
 
2 - Bu kampanya, Düzenleyen’in çalışanları, yöneticileri, ortakları, temsilcileri veya danışmanları veya Düzenleyen’le veya ilgili ajansla ilişkili diğer kişiler, Düzenleyen veya ilgili ajansın birinci dereceden akrabaları ve/veya Düzenleyen tarafından evvelce yürütülen bir yarışma neticesinde ödül kazanmış kişiler hariç olmak üzere, 18 yaşını doldurmuş bütün Türkiye  Cumhuriyeti vatandaşlarına açıktır.
 
3 - Kampanyada verilen kodların kullanımı ile tüm katılımcılar Düzenleyen tarafından yorumlanacak işbu kampanya kuralları ile bağlı olduklarını ve Düzenleyen’in herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin kararının kesin ve bağlayıcı olduğunu kabul ederler. Düzenleyen gerekli görmesi halinde önceden bildirmeksizin kampanyayı veya kampanyanın herhangi bir kısmını tadil etme, düzenleme, değiştirme, erteleme, askıya alma ya da iptal etme hakkını saklı tutar.
 
4 - Kampanya 15/10/14 tarihinde başlayacak ve  05/11/14 tarihinde sonlanacaktır. Kampanya kodları sınırlı sayıdadır ve kodların tükenmesiyle kampanya kendiliğinden de sona erebilecektir.
 
5 - Kampanyaya katılanlar herhangi bir çekilişe olmaksızın belirtilen mağazalarda %20 indirim kazanacaktır: Meydan Dockers (Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cd. No:64 Meydan Alışveriş Mrkz. ÜMRANİYE-İST), Akasya Dockers (Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa Yönü 4.km Çeçen Sokak Akasya AVM 2. kat No: 557  İST) ve Capitol Dockers (Capitol Alışveriş Merkezi No.42 Tophanelioğlu Caddesi Bağlarbaşı, İST).
 
6 - Kampanyaya katılım için katılımcılar bir iş görüşmesine gideceklerine ilişkin kanıt sunmak zorundadırlar. Katılımcılar söz konusu bu bilgiyi isteyerek ve kendi rızalarıyla sunmuş olduklarını kabul ederler. Bu bilgileri haiz olabilecek üçüncü kişiler tarafından bu bilgilerin izinsiz şekilde aktarılmasından dolayı Düzenleyen sorumlu tutulamayacaktır. Her katılımcı adını ve soyadını, adresini ve e-mail adresini ibraz etmek zorundadır. Katılımcılar sağlamış oldukları kişisel bilgilerin (iş görüşmesine ilişkin bilgiler dahil) bütün açılardan doğruluğunu kabul ve garanti eder. Katılımcılar sağladıkları bilgilerin Düzenleyen tarafından işbu kampanya kapsamında kullanılmasına icazet verir ve Düzenleyen’e karşı bu sebeple hiçbir iddia ileri sürmeyecektir.
 
7 - Kampanya devredilemez ya da nakde çevrilemez.
 
8 - Düzenleyen:
 
Levi Strauss İstanbul Konfeksiyon San. Ve Tic. A.Ş.
Levent Mah. Cömert Sokak Yapı Kredi Plaza No:1C Kat 10 No:24-26 Beşiktaş - İSTANBUL / TURKEY 34330

Etiketler Erkek Giyim Dockers