Dockers Babalar Günü İndirimleri

dockers babalar gunu

Babanızın şıklığını garanti altına almak şimdi daha da kolaylaşıyor. 12-22 Haziran tarihleri arasında Dockers® mağazalarında 400 TL’lik alışverişe 100, 250 TL’lik alışverişe ise 50 TL indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Dockers®’ın hem gündelik yaşama, hem de şık ortamlara uyum sağlayan koleksiyonlarından dilediğiniz parçayı seçerek, babanıza giyerken gerçekten de keyif alacağı bir hediye verebilirsiniz. Günlük şıklık için bir Alpha Khaki, daha klasik bir görünüm için ise Oxford gömlek, blazer ve slim kesim pantolondan oluşan bir kombini tercih edebilirsiniz.

Babanıza bir Dockers® hediye etmek için sebepler artmaya devam ediyor. Dockers® Babalar Günü’nü özel bir indirimle kutluyor. Dockers® mağazalarında 12-22 Haziran tarihleri arasında 400 TL’lik alışverişe 100, 250 TL’lik alışverişe ise 50 TL indirim kampanyası olacak. Böylece babanızın şıklığını bir khaki ile garanti altına almak çok daha kolay hale gelecek.

Babanız ister tuttuğunu koparan bir karakter, isterse de hayata sakin yaklaşan biri olsun, Dockers®’ta onun için uygun bir parça mutlaka var. Hem günlük tarza hem de daha şık ortamlara uyum sağlayan temel parçalar Dockers® koleksiyonlarının da temelini oluşturuyor. Babanız giydiği kıyafetin esiri değil, sahibi olsun istiyorsanız, onun için giyerken keyif alacağı kullanışlı bir Dockers® seçin. Daha günlük ve rahat bir tarz için Alpha Khaki’lerden birini, daha formel ve klasik bir görünüm için, Oxford gömlek, blazer ve slim kesim bir pantolondan oluşan bir kombini tercih edebilirsiniz.