Machka Uğurlu Günler İndirimi 27 Ekim - 1 Kasım

machka ugurlu gunler

Art Nouveau akımından aldığı ilhamla, gösterişli detayların yalın siluetlerle harmanlandığı Machka, 27 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında, Uğurlu Günler’e özel seçili 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonu ürünlerinde % 50 indirim fırsatı sunuyor.

Machka bu sezon; alışık olduğumuz post-romantik temaların dışında karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan maksi grafik kuplu paltolar, yelek elbise havasında pardösüler, bol kesimli kaplar, hatları vurgulayan kup ve volüm detaylı elbiseler, kırmalı mini etekler, ışıltılı vintage jakarlar ve yüksek belli pantolonlar, sadık ve ne istediğini bilen Machka kadınının ortak noktalarına vurgu yapıyor.

Bu sezon sıklıkla göze çarpan katmanlı kombinasyonların yanı sıra; farklı materyallerin bir araya geldiği, pili ve kuplarıyla oynanmış rahat giyimli parçalar sezonun vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Lüks kaşmir karışımlar, Swarovski straslı düğme ve yakalar, jakarlı dokular, ipek jorjet, saten düşes garniler ile triko koleksiyonu iddialı ve feminen görünümlerle öne çıkıyor. Göz alıcı işlemeler; asimetrik kıvrımlar, modern çift materyalli vurgular, kürk yaka detayları, tüylü alpaka, pürüzsüz gabardin, dökümlü flanel, kıtır taftanın birlikte yorumlandığı hacimli saten düşes ve bonded jakarlı danteller sofistike bir şıklığı garantiliyor.

Yakut, çam yeşili ve maden tonlarının ön planda olduğu koleksiyonda; kışın derinliğini fildişi, duru pasteller ve soğuk mavinin tonları aydınlatırken; sıcak hardal, fıstık yeşili ve canlı pembe tonları sezonun havasını yumuşatıyor.

Etiketler Machka Kadın Giyim