U.S. Polo Assn. Öğretmenler Gününe Özel %30 İndirim

us polo assn ogretmenler gunu

Spor şıklığını modaya taşıyan U.S. Polo Assn.;20-24 Kasım tarihlerinde, öğretmen kartını göstererek alışveriş yapan öğretmenlerimize %30 indirim sunuyor.

U.S. Polo Assn. geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel bir kampanya ile teşekkür ediyor. En kutsal mesleklerden birine sahip olan öğretmenlerimiz için 20-24 Kasım tarihlerinde U.S. Polo Assn. mağazalarında öğretmenlere özel sezon ürünlerinde geçerli %30 indirim fırsatı sağlıyor.

125 yıllık polo sporundan ilham alan ve modern hayatın akışına uygun tasarımlar sunan U.S. Polo Assn. yeni sezon ürünleri arasında öğretmenlerimize kendi tarzlarına uygun birbirinden güzel ve rahat kıyafet seçenekleri sunuyor.

Rahatlığı ön planda tutan öğretmenlerimiz için U.S. Polo Assn.

U.S. Polo Assn., erkek öğretmenler için rahat kesim pantolonlar, triko kazaklar, gömlek ve blazer ceketler, yeni sezon erkek koleksiyonunda en dikkat çeken parçalar olarak öne çıkıyor. Daha sportif ve seçkin alternatifler için sweatshirt ve binici pantolonları ile yapılan kombinler, seçkin bir şıklık sunuyor.

Kadın öğretmenler için de esnek ve rahat triko elbiseler ön planda. Pullar, payetler ve taşlarla daha feminen bir görüntüye sahip olmak isteyen öğretmenlerimiz kıyafetlerini, çanta, fular, atkı ve bere gibi aksesuarlar ile zenginleştirilebiliyor. Bu yıl U.S. Polo Assn. tasarımlarında yer alan puantiyeli, çiçekli ve ekose gömlekler de dikkat çekiyor.