Atasay Sevgililer Günü İndirimleri

atasay sevgililer gunu indirimleri

Atasay'dan sevgililere gününde hediye olarak kuyum alışverişi yapmak isteyenlere indirim fırsatları sunuluyor. 1 Karat Tektaş Efektli Pırlanta Yüzük 1190 TL.

Sevgililer Günü’ne özel, ışıltısıyla göz kamaştıran hediyeler en özel anların şahidi Atasay’da çiftleri bekliyor… Bu Sevgililer Günü’nde sevgilinizi iki kez şaşırtmaya ne dersiniz? Sevginin ve kutlamanın yer aldığı tüm anları özel kılan Atasay Gifty’nin tektaş yüzüğü ve tektaş küpesi bu Sevgililer Günü’nde aşkınızı ölümsüz kılacak.

Atasay Gifty’nin özel tasarımlı, 0,50 karat efektli tek taş pırlanta yüzüğü ve toplam 0,60 karat efektli tektaş pırlanta küpesi 1- 29 Şubat tarihleri arasında ikisi bir arada 1.990 TL’ye satışa sunulacak. Aşkı ve sevgiyi en güzel anlatan, bağlığın sembolü tektaş yüzük ile narin duruşuyla kadınları kendine çeken tektaş küpe, bu Sevgililer Günü’nü daha anlamlı bir hale getirmek isteyen çiftlere özel fiyatıyla Atasay mağazalarında.

Sevgilinizin güzelliğine göz alıcı bir ışıltı katacak olan 3,5 karat efektindeki LovEver suyolu bileklik, 1- 29 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü’ne özel 4.990 TL yerine yalnızca 2.690 TL’ye satışa sunulacak.