Derimod Babalar Günü 2016 İndirimi

derimod

Derimod Babalar Günü 2016 indirimi baaşlıyor. Şık bir kıyafet kombinini tamamlayan en önemli aksesuar şüphesiz ayakkabılar. Hal böyleyken yaklaşmakta olan Babalar Günü’nde baban için şöyle havalı bir ayakkabı almaya ne dersin? Klas erkeklerin vazgeçilmez markası Derimod, bu özel gün için net yüzde 60 indirim ve 16 - 20 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli ikinci ürüne yüzde 30 indirim fırsatı ile seni bekliyor!

Her zaman sevgiyle yanında duran, attığın her adımda arkanda olduğunu bildiğin babanın ne kadar özel olduğunu ona hatırlatmak istiyorsan, Babalar Günü için Derimod’a uğramanın tam vakti!

Derimod, ilkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda yer alan tüm ürünlerde yüzde 60 ve 16 – 20 Haziran tarihleri arasında ikinci üründe 30 indirim fırsatı sunuyor. Babalar, şıklık ve rahatlığa bir arada kavuşurken, çocukların da beklentileri karşılanmış oluyor: Uygun fiyatlı ve fark yaratan bir hediye!

Derimod’dan babana ne alabilirsin?

Erkek ayakkabılarında sezonun trendini belirleyen, deri ve süet loafer’lar, spor kıyafetlerin tamamlayıcısı sneaker’lar stil sahibi babalar için en güzel hediye alternatiflerini oluşturuyor.

Karizmatik bir takım elbisenin vazgeçilmezleri ve sezon modasının klasik çizgilerle harmanladığı modeller ise tarzıyla farkını ortaya koyan babalar için Derimod mağazalarında seni bekliyor.

Sen de bu sene ona ‘en baba’ hediyeyi almak istiyorsan, Derimod’a gitmeden önce babanın ayak numarasına öğrenmeyi unutma!