C&A Babalar Günü 2016 İndirimi

ca babalar gunu 2016

C&A Babalar Günü 2016 indirimi kapsamında tarzından ödün vermeyen babalar için C&A’nın konforlu ve şık koleksiyonu Babalar Günü’nü renklendiriyor! Üstelik bu şık koleksiyon, 9-19 Haziran tarihleri arasında, Babalar Günü’ne özel tüm erkek ürünlerinde her 2 ürün alana %25 indirim fırsatıyla sizlerle buluşuyor.

C&A 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda erkekler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ayakkabı, ceket, çeşitli aksesuarlar ve gömlekler ile öne çıkan sezonda, Babalar Günü için en ideal hediye seçenekleri bulunuyor.

C&A’nın koleksiyonundaki parçalar her yaştan ve zevkten erkeğe hitap ederken, hem babaların günlük hayatta aradığı rahatlığı sunuyor, hem de iş hayatında kullanabilecekleri şık ve ağırbaşlı seçeneklere yer veriyor.

Hayatınıza hiç durmaksızın renk katan babanız için yazın habercisi rengarenk t-shirtler, gömlekler ve pantolonlar da C&A’nın İlkbahar Yaz Koleksiyonunu süslüyor.

Bu modeller, modayı yakından takip eden, tarz sahibi ve modern babalar için ideal hediye seçeneği oluyor ve çarpıcı bir görünüm yaratıyor.

Ayrıca C&A’nın erkek ayakkabı koleksiyonu da Babalar Günü için birçok hediye alternatifi sunuyor. Spordan vazgeçemeyen babalar için spor ve şık ürünlerin yanı sıra, klasik tarzına düşkün babalar için de siyah, kahve ve lacivert tonlarında ayakkabılar C&A mağazalarında sizleri bekliyor.

C&A, bu Babalar Günü’nde babasını mutlu etmek isteyen herkesin buluşma adresi oluyor. Üstelik C&A’nın ünlü yaz indirimi de bu mutlu anınızın bir parçası oluyor. %50’ye varan indirimlerle hem kendinizi, hem de babanızı sevindirmek için en doğru adres C&A!