Sephora Güneş Ürünlerinde 2. Ürüne %40 İndirim

sephora gunes urunlerinde indirim

Cildinize yazın muhteşem enerjisini hissettirmek için her şeyi düşünen Sephora, güneş kadar içleri ısıtacak güneş ürünlerinde geçerli 2. ürüne %40 kampanyası ile yaza damga vuruyor.

Haziran’da başlayan, sadece güneş ürünlerinde geçerli 2. Ürüne %40 indirim kampanyası; hem muhteşem bronzluğa sahip olmak hem de cildini güneş ışınlarına karşı korumak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat oluyor.

Kadınların plaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alan güneş sonrası balmlar, vücut yağları ve nemlendiriciler, Sephora’nın yaz koleksiyonunda dikkatleri çekiyor. Bronzluğundan ve cilt sağlığından ödün vermek istemeyenlere ise yalnızca Sephora mağazalarını ziyaret etmek kalıyor.

Self-Tanning Wipe – Bronzlaştırıcı Mendil

Kış saatinde takılmış olan bir teni yaz saatine uyarlamak hiç de zor değil. Birkaç dakikada 3 haftalık tatil bronzluğu elde edilmesini sağlayan bu mendillerle rekor zamanda bronz bir tene kavuşulabiliyor.

Fiyat: 46,90 TL 8 mendil

Gradual Self-Tannint Body Lotion – Bronzlaştıcı Vücut Losyonu

Kademeli olarak bronzlaşmak ve bronzlaşırken ultra doğal bir sonuç elde etmek için ihtiyaç duyulan şeyi bu ürün sunuyor. Üstelik tüm sene boyunca süren bir bronzluk sağlıyor.

Fiyat: 46,90 TL 200ml

Tinted Self-Tanning Body Mist – Brozlaştırıcı Vücut Spreyi

Çalkalayın, sıkın, elinizle yayın ve sonucu görün. Doğal şekilde bronzlaşmış ışıltılı bir cilt isteyenler bu ürünün cazibesine kapılıyor.

Fiyat: 48,90 TL 150ml

Gradual self-tanning face water – Brozlaştırıcı Yüz Suyu

Bu hafif ve yapışmayan formüllü bronzlaştırıcı su, kademeli bir sonuçla yüzde bütün sene boyunca süren bronzluk yaratıyor.

Fiyat: 49,90 TL 125ml

Illuminating Bronzing Oil – Işıltılı Brozlaştırıcı Yağ

Egzotik monoi parfümlü ve ışıltılı yağ, cildinde Brezilya bronzluğu isteyenler için mükemmel bir ürün.

Fiyat: 42,90 TL 125ml

Moisturizing & Regenerating After-Sun Balm - Güneş Sonrası Balm

Güneşlenme sonrası sürüldüğünde cildi besleyen ve yenileyen ürün bronzluğun kalıcılık süresini de uzatıyor. Cildinizi şımartmak ise size kalıyor.

Fiyat: 46,90 TL 200ml

Moisturizing & Soothing After-Sun Body Mist – Güneş Sonrası Sprey

Akşam plaj eğlenmeyi sevenler için rahatlatıcı çözüm bulundu. Isınmış vücut üzerine püskürtülen bu hafif sprey ile ciltte tazelik kaçınılmaz.

Fiyat: 43,90 TL 150ml

SPF30 Glowing Body Oil – Güneş Yağı

Parfümlü bu yağ, cildi UV ışınlarına karşı koruyor, sürüldüğünde cilde hızlı bir şekilde nüfuz ediyor ve suya dayanıklı formülüyle bavulların vazgeçilmezi oluyor.

Fiyat: 59,90 TL 150ml

SPF50+ Sunscreen Face Lotion – Koruyucu Yüz Losyonu

Yüzdeki kekeleri veya burun ucu gibi kızarmaya eğilimli olan bölgeleri UV ışınlarına karşı koruyan losyon tiare çiçeği özüyle taze bir his bırakıyor.

Fiyat: 59,90 TL 50ml

Etiketler Sephora Kozmetik