Flo Öğretmenler Günü 2016 İndirimi

flo ogretmenler gunu 2016

Herkesin ayakkabıcısı FLO, Öğretmenler Günü’nü sürpriz bir kampanya ile kutluyor! Öğretmenlerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalarda ikinci ürün yüzde 50 indirimli!

21-22-23 ve 24 Kasım tarihlerinde geçerli olacak kampanyaya, yeni sezonun en trend modellerinin yer aldığı sonbahar kış sezonuna ait tüm kadın ve erkek çantaları dahil.

Siz de FLO’nun Öğretmenler Günü’ne özel bu kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız FLO mağazalarını ve flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Detaylar flo.com.tr’de.

Kampanya koşulları:

Öğretmenler Gününe Özel 2016 Sonbahar / Kış sezonuna ait tüm kadın ve erkek çantalarında 2. ürüne %50 İndirim Kampanyası uygulanacaktır. Kampanya 21-24.11.2016 tarihleri arasında tüm FLO Mağazaları ve www.flo.com.trgeçerli olup olutlet reyonlarında geçerli değildir. Kampanyada indirimli olarak verilecek ürün, fiyatı düşük olan ürün olacaktır. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla, hediye çekleriyle ve Flo kartla yapılacak alışverişlerle birleştirilemez. Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’ de kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.