Network 25 Şubat - 26 Şubat Net %60 Kelebek İndirimi

network pembe elbise

Network'te 23 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında 2017 kış sezonu alışverişlerinde kelebek indirimi kapsamında net %60 indirim sunulmaktadır. Kampanya outlet mağazalarında da geçerli olup, outlet ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyaya aksesuar ve Swarovski taşlı ürünler dahil değildir.

26 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Network’te Yılın En Büyük Kelebeği kapsamında net %60 indirim sunulmaktadır. İndirim kasada firma tarafında uygylanacaktır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Network ve www.network.com.tr’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.