Migros Pegasus %35 İndirim Kodu Kampanyası

pegasus migros indirim kodu

Yurt İçi hatlarda %35 indirim sağlayan şifre 20 Eylül-4 Ekim 2017 tarihleri arasında tüm Migros,Mjet ve 5M mağazalarındaki kasalarda ve www.sanalmarket.com.tr ’de 5 TL karşılığında satılacaktır.

Kampanya Kuralları

İndirim şifresi 20 Eylül-4 Ekim 2017 tarihleri arasında tüm Migros,Mjet ve 5M mağazalarındaki kasalarda ve www.sanalmarket.com.tr ’de 5 TL karşılığında satılacaktır.
İndirim şifresi, tüm Migros, Mjet ve 5M mağaza kasalarında 2.fiş olarak veya sanalmarket.com.tr ‘den yapılmış siparişlerin teslimat formunun altında yer alan alanda teslim edilir.
İndirim Şifresinin Kullanılabileceği Tarih Aralığı: 20 Eylül-20 Ekim.
İndirim Şifresi ile Seyahat Edilebilecek Tarih Aralığı: 1 Kasım – 27 Aralık 2017
İndirim Şifresinin Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi direkt hatlar (Kıbrıs hatları dahil değildir.)
İndirim Şifresi yurt içi hatlarda, tek kişi, tek yön ve direkt uçuşlarda %35 indirim sağlar.
İndirim şifresini kullanmak için bilette tek kişi, tek yön ve direkt bir yurt içi uçuş bulunması gerekmektedir.
Kampanya 200.000 adet indirim şifresi ile sınırlıdır.
İndirim şifresi sadece www.flypgs.com , Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.
İndirim Şifresini kullanmak için;
Kampanya kurallarına uygun uçuşu seçip ödeme sayfasına ilerleyin, kampanyalar altında yer alan “MİGROS - %35 İNDİRİM” seçeneği işaretleyin ve şifrenizi açılan alana girin. Açılan alana şifrenizi girdikten sonra "Uygula” butonuna basın ve toplam tutar üzerinden %35 indirim fiyatı görün.
İndirim şifresi Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Eko Paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 8 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
Her şifre tek kullanımlıktır.
İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya şartlarına uymuyorsa yani biletleme ve/veya uçuş tarihleri ile uçuşun yapılacağı hatlar kampanya kapsamında değilse, ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilete taşınmaz.
İndirim şifresi kullanılarak yapılan biletleme esnasında “Flex” satın alınması durumunda; indirim oranı sadece kampanyanın biletleme döneminin sonu olan 20 Ekim’e kadar yapılacak değişikliklere yansıyacaktır. 20 Ekim sonrasında yapılmak istenen herhangi bir değişiklikte indirim oranı yeni bilete yansıtılmayacak ve Flex ürünü indirimsiz ücret üzerinden kullanılabilecektir.
Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
İndirim şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler için www.flypgs.com, Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir. 12 yaş altı misafirlerin biletlemelerinin şifre kullanılarak yapılması için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.
Kaybolan şifrelerden Pegasus ve Migros sorumlu tutulamaz.
Şifre karşılığında Pegasus ve Migros’tan nakit talep edilemez.
Pegasus ve Migros kampanyayı durdurma ve kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etiketler Migros Gıda Pegasus