YKM'de 23 Nisan Çocuk Bayramına özel fırsatlar

20-24 Nisan arası YKM'ye gelin, 23 Nisan Çocuk Bayramı'na özel fırsatlardan yararlanın. Çocuk reyonlarında 2.ürüne %50 indirim. Üstelik 15-24 Nisan tarihleri arasında WENICE marka ürünlerde 50 TL'lik alışverişin 10 TL'si hediye. Ayrıca 22-23 Nisan'da Panço ve Andywawa sezon ürünlerinde %23 indirim!

2.ürüne %50 indirim kampanyası 20-24 Nisan tarihleri arasında işaretli çocuk reyonu ürünlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Wenice marka ürünlerden yapılan 50 TL'lik alışverişin 10 TL'si hediye çeki olarak verilmektedir. Bu çek sadece Wenice marka ürünlerden yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Kampanyalar YKM Kart'la yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyalara toplu alımlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

YKM Ev Dekorasyon ürünlerinde %50 indirim!

İşaretli ev dekorasyon ürünlerinde indirimli fiyatlar üzerinden İLAVE %50 İNDİRİM! Kampanya 20 Nisan 2011 tarihinde tüm mağazalarımızda başlamıştır, keyifli alışverişler dileriz.

YKM'de Happy Hours!

28 Şubat - 4 Mart tarihleri arasında YKM Galleria, Torium, Gebze ve Afyon Mağazalarında 10:00-17:00 saatleri arasında 75 TL ve üzeri alışverişe %15 indirim fırsatını kaçırmayın.

Kampanya YKM Galleria, Torium, Gebze ve Afyon Mağazalarında YKM Kart'la haftaiçi 10:00-17:00 saatleri arasında 75 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya elektronik, shop in shop, saat, kitap/müzik/CD reyonları ve toplu alımlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

YKM'de İndirim Üstüne İndirim!

YKM'de 26-28 Şubat tarihleri arasında indirimli fiyatlara ilave giyim ve ayakkabıda 2. ürüne %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 26-27-28 Şubat tarihlerinde YKM Kart'la giyim ve ayakkabıda YKM kış sezonu ürünlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Fiyatı daha düşük olan 2. ürüne %30 indirim uygulanır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Toplu alımlar kampanya haricindedir.YKM, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YKM'de Elektrikli Ev Aletlerinde %30 indirim!

YKM Kart'la 26-28 Şubat tarihleri arasında sizin için seçtiğimiz  elektrikli ev aletlerinde %30 indirim fırsatını kaçırmayın.

Kampanya YKM Kart’la 26-28 Şubat tarihleri arasında Elektrikli Ev Aletlerinde işaretli ürünlerden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Toplu alımlar kampanya haricindedir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. YKM, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YKM’de Max Factor ve Olay markalarında %30 indirim sizi bekliyor!

23 Ocak’a kadar kozmetik reyonlarından alacağınız Max Factor ve Olay markalı ürünlerde %30 indirim fırsatını kaçırmayın.

Kampanya YKM Kart’la 23 Ocak 2011’e kadar yapılan alışverişlerde geçerlidir. Toplu alımlar ve outlet mağazaları kampanya haricindedir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. YKM, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YKM’de Kenwood ve Babyliss markalarında %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

31 Ocak’a kadar sizin için seçtiğimiz Kenwood ve Babyliss ürünlerinde %30 indirim sizi bekliyor.

Kampanya YKM Kart’la 31 Ocak 2011’e kadar yapılan alışverişlerde geçerlidir. Toplu alımlar ve outlet mağazaları kampanya haricindedir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. YKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YKM’de Triumph markalı ürünlerde %50 indirim!

1 Şubat’a kadar Kadın İç Giyim reyonlarından alacağınız sizin için seçtiğimiz Triumph markalı ürünlerde %50 indirim fırsatını kaçırmayın.

Kampanya YKM Kart’la 1 Şubat 2011’e kadar yapılan alışverişlerde geçerlidir. Toplu alımlar ve outlet mağazaları kampanya haricindedir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. YKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YKM'de Yeni Yıl güzel başlıyor!

31 Aralık'a kadar YKM Selektif Kozmetik Reyonlarında 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, ikinci üründen tam %70 indirim kazanın. Ev ya da elektrikli ev aletleri reyonlarından yapacağınız alışverişlerde ikinci üründe %50 indirimden yararlanın. Giyim ve ayakkabıda ise %50'ye varan indirimi kaçırmayın.

Kampanyalar YKM Kart'la 31 Aralık 2010 tarihine kadar yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kozmetik kampanyası selektif ürünlerde geçerlidir ve iki ürünün toplam fiyatının en az 100 TL olması gerekmektedir. Inglot, L'occitane, Saka grubuna ait selektif kozmetik markaları, Tantitoni, Biev, Aryıldız, mobilya reyonu, indirimli ürünler, toplu alımlar, shop in shop reyonları ve outlet mağazaları kampanya haricindedir.  Giyim ve ayakkabıda indirime dahil olmayan markalar vardır. İndirim fiyatı düşük olan ürüne uygulanır. Her kampanya kendi kategorisinde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. YKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YKM'de Turkcell'lilere özel giyim ve ayakkabıda her 75 TL'ye 15 TL YKM Puan'ı HEDİYE!

Kampanya 18 Ekim-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Avantaj şifresinin hat numarası ile birlikte satış görevlisine söylenmesi yeterlidir. Şifre, geçerli olduğu 2 aylık süre içinde maksimum 10 kez kullanılabilir. Yeni şifre alma talebi 1 SMS ile ücretlendirilir. Otomatik gönderilen şifre mesajları ve daha önce alınmış şifrenin sorgulanması ücretsizdir. Kampanya Turkcell'e özel YKM Kart'la giyim, ayakkabı, gözlük ve elektrikli ev aletleri reyonlarından yapılan her 75 TL'lik alışverişte geçerlidir. Kazanılan puanlar müşterinin YKM Kart'ına en geç ertesi gün yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 02 Aralık 2010'dur. Kampanyaya outlet mağazaları dahil değildir ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden firma sorumludur. Ürünlerle ilgili iade ve benzeri taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.turkcellcity.com

24 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında YKM Kart'la en yüksek tutarda adidas alışverişi yap, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası maçlarını sahada izleyecek 64 kişiden biri ol!

Kampanya YKM Cevahir, Galleria, Meydan, Markacity, Şişli, Forum İstanbul, Kızılay, Ankamall, Kentpark'ta adidas ürünlerinden en çok alışveriş yapan ilk 64 kişi 2010 Dünya basketbol Şampiyonasına bilet kazanmaya hak kazanacaktır. Kazanılan listesi www.ykmden.com adresinde maç tarihlerinden birgün önce duyurulacaktır. Hakkından feraget eden müşteri tekrar aynı hak için başvuruda bulunamaz. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Toplu alımlar kampanya haricindedir.

Kampanya Detayları