Vatan Bilgisayar Antalya Konyaaltı'nda Sürpriz İndirimlerle 6 Mayıs'ta Açılıyor

alt

Türkiye’nin ilk teknoloji perakendesi zinciri olan ve 2011 yılında yüzde 100 büyüme hedefleyen Vatan Bilgisayar, mağaza yatırımlarında hız kesmiyor. Türkiye çapında 40’ıncı, Akdeniz Bölgesi’ndeki 6 mağazasının açılışını 6 Mayıs 2011 tarihinde Antalya Konyaaltı’nda gerçekleştirecek olan Vatan Bilgisayar, açılış haftası boyunca tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor.


Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, yatırımlarında hız kesmiyor. 2011 yılı Nisan ayında 3 mağaza açılışı gerçekleştiren Vatan Bilgisayar, yıl sonuna kadar mağaza sayısını 70’e çıkarmayı hedefliyor. Türkiye çapındaki 40’ıncı mağazası Antalya Konyaaltı Hiperstore’u 6 Mayıs 2011 tarihinde açacak olan Vatan Bilgisayar; yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayar parçalarından dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesiyle teknoloji severlerin elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılayacak.

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan, teknoloji severleri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren Vatan Bilgisayar, açılış haftası boyunca tüm ürünlerde World’e özel 5 taksitte yüzde 25 indirimle Antalyalılara merhaba diyecek.