Vatan Bilgisayar 'da 41 Mağazada 41 Üründe %41 İndirim

Vatan Bilgisayar'da bu güne özel World'e özel 5 taksitte 41 mağazada 41 üründe %41 indirim!

Türkiye’nin ilk teknoloji perakende zinciri Vatan Bilgisayar, 17 Haziran 2011 tarihinde Sivas’da açılan 41’inci mağazasının şerefine tüm Vatan Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarında geçerli olacak 41 üründe Word’e özel 5 taksitte yüzde 41 indirim kampanyası başlattı.


Kampanya World'e Özel 5 taksitte Vatan Hiperstore ve Vatan Notebooklarda 23 Haziran 2011 akşamına kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan ve Türkiye’nin 20 ilinde hizmet veren Vatan Bilgisayar,17 Haziran’da Sivas’da açılan 41’inci mağazasının şerefine teknoloji severlere 41 üründe yüzde 41 indirim fırsatı sundu. Türkiye’deki 41 mağazası ile yerli ve yabancı binlerce markayı kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan Vatan Bilgisayar’ın, 23 Haziran 2011 tarihinde başlattığı özel indirim kampanyası, Türkiye’nin 20 ilinde bulunan Vatan Hiperstore ve Vatan Notebook mağazalarında Word’e özel 5 taksitte geçerli oldu.

Kampanya kapsamında yer alan TV, notebook, masaüstü bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi, yazıcı, oyun konsolu, monitör, projeksiyon cihazı, harici disk, DVD player, navigasyon cihazı, anti virüs programı, modem, kişisel bakım ürünü, hoparlör, mouse, taşınabilir bellek, kulaklık, notebook çantası gibi birbirinden cazip 41 özel teknolojik ürün teknoloji severlerden yoğun ilgi gördü.


Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kardan (World, Adios, Play, Crystal, Taksitçi), lisanslı olan Vakıfbank, Anadolubankve Fortis Worldcardlar dahildir. İki kampanya bideştirilemez.Vatanbilgisayar.com üzerinden yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Business kredi kartı ve Worldpuan ile yapılan harcamalar dahil değildir. İndirim oranları Vatan Bilgisayar tarafından belirlenmektedir. İndirim oranlarında herhangi bir değişiklik yapılması veya indirim kapsamındaki ürünlerin belirlenmesi banka sorumluluğunda değildir. İndirim satış sırasında kasada firmanın satış görevlileri tarafından uygulanmaktadır. Kampanyaya dahil olan ürün bilgilerine Vatan Bilgisayar Mağazalarından ulaşabilirsiniz.