Forum Gaziantep'te Alışveriş Para Kazandırıyor

forum gaziantep para kazan

Forum Gaziantep’ten 1. yıl sürprizi Forum Gaziantep ‘Para’ dağıtıyor! Forum Gaziantep, ziyaretçileriyle buluşmasının 1. yıldönümünü kazandıran bir kampanyayla kutluyor. 29 Eylül-3 Ekim arasında maximum 8 fiş/fatura ile toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, anında 50TL’lik Para Kart sahibi oluyor.

Gaziantep’in en gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, ziyaretçileri için düzenlediği ‘kazandıran’ kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.
 
Ekim ayında ziyaretçileriyle buluşmasının 1. yılını kutlayacak olan Forum Gaziantep, yıldönümüne özel olarak ‘Para Kart’ kampanyası düzenliyor.
 
29 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında maksimum 8 fiş/fatura ile toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Gaziantep ziyaretçileri, anında 50 TL yüklü ‘Para Kart’ sahibi oluyor. Üstelik alışveriş sonrasında fişleriyle birlikte kampanya standına gelen ziyaretçiler, Para Kartlarına yüklenen hediye TL’leri anında Forum Gaziantep’te bulunan mağazalarda kullanabiliyor.

Hipermarket, kuyum, alkol ve tekel harici bütün mağazalarda geçerli olan hediye parayı tek bir seferde veya birkaç farklı mağazada harcamak mümkün.
Stoklarla sınırlı olan Para Kart’ların son kullanım tarihi ise 30 Kasım 2014.

FORUM GAZİANTEP – PARA KART KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

1.      Kampanyaya katılan ziyaretçilerimizin, para kartlarını teslim alabilmeleri için TCKN bilgisini vermeleri zorunludur.

2.      Kampanya kapsamında, Forum Gaziantep’teki tüm mağazalardan 29Eylül-3Ekim tarihleri arasında maximum 8 adet fiş/fatura ile toplamda 500TL ve üzeri alışverişlere 50TL yüklü para kartlar verilecektir. Fiş/faturaların aslının ibrazı mecburidir.

3.      Kartların içindeki miktar, nakit paraya çevrilemez, para yüklenemez. İçindeki miktar kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirecektir.

4.      Kartların son kullanma tarihi 30.11.2014’tür. Belirtilen tarihe kadar kullanılmayan kartlar geçerliliğini yitirecektir.

5.      Kampanya stoklarla sınırlıdır (4000 adet). Forum Gaziantep kampanyayı durdurma, sona erdirme veya kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

6.      Kartların içindeki miktar, hipermarket, tekel, alkol, kuyum harcamaları için kullanılamaz. Kart kazanmak için yapılacak olan tekel, alkol, kuyum harcamaları kampanya kapsamı dışındadır.

7.      Kartların içindeki miktar, tek seferde veya bölünerek farklı mağazalarda kullanılabilir.

8.      Forum Gaziantep yönetimi ve mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz, katılımları tespit edildiği takdirde kazandıkları hediye ve tutarlar iptal edilir.

9.      Kartlar, sadece Forum Gaziantep içindeki aşağıda listesi bulunan mağazalarda kullanılabilir:

ADİDAS, ALTINBAŞ, ARBY’S, ARMİNE, ARÇELİK, ATASUN OPTİK, BAYDÖNER, BEDLINE, BERNARDO, BEYMEN, BOYNER, BURGER KING, CARTER’S, CHAKRA, COLINS, D&R, DAGİ, DEFACTO, DEICHMANN, DESA, ENN KUAFÖR, ENGLISH HOME, FLO, GÖNÜL KAHVESİ, GREYDER, HD İSKENDER, HİSAR, HOTİÇ, HUMMEL, İNCİ, JOKER, KİĞILI, KİP, KOÇTAŞ, KÖFTECİ RAMİZ, KOTON, LCWAİKİKİ, LESCON, LINENS, LOFT, LUFIAN, MAC, MARKAPARK, MATRAK SHOP, MEDIAMARKT, MİGROS, MOTHERCARE, MUDO, NIKE, ODEON TOURS, OPMAR OPTİK, PENTİ, PİDEM, PIERRE CARDIN, POPEYES, PROFİLO, PUMA, PUPA, RAMSEY, ROYAL HALI, SAAT&SAAT, SAMSONITE, SARAR, SBARRO, SCHAFER, SETTE, SEVİL PARFÜMERİ, SO CHIC, SÜVARİ, TANTİTONİ, TEKNOSA, TOMMY HILFIGER, TOYZZ SHOP, TURKCELL, US POLO, VAKKO BUTİK, VESTEL, VODAFONE, WATSONS, WAWA HOUSE, YARGICI, YVES ROCHER.