Bimeks 10-11-12 Temmuz %10 Bipara Hediye

bimeks 10 11 12 temmuz

En Güzel Ürünlerde %40 + %10'a Varan İndirimler ve %10 bipara fırsatı Gratis'te!Bu kampanya 10-12 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

World ve Maximum 9 taksit. Card Finans’a 5+4, Axess, Advantage, Paraf, Bonus ve Türkiye Finansve Bank Asya’ya 5 taksit uygulanır. Diğer banka kredi kartlarının taksit seçeneğini mağazalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ürün resimleri örnektir satın aldığınız üründen farklılık gösterebilir. İlanımızda yer alan resim, fiyat ve ürün gibi bilgilerdeki yazım hataları söz konusu olduğunda mağazalarımızdaki bilgi ve fiyatlar geçerli olacaktır. İki kampanya aynı anda kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bimeks kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BDDK tarafından yayımlanan 31 Aralık 2013 tarihli ve 28868 no’lu tebliğe istinaden cep telefonu satışlarında kredi kartına taksit yapılmayacak olup, 13 Mayıs 2014 tarihinde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren BDDK yönetmeliğine göre, kurumsal (ticari) kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomüminasyon alımlarında dokuz aya kadar taksit yapılabilmesine olanak sağlanmıştır.

Bipara kampanyadan yararlanabilmek için Bipara üyeliği aktif hale getirilmeli, üyelik için TC kimlik no, cep telefonu ve e-mail bilgileri doğru olarak verilmedir. Kazanılan Bipara ile ilgili tüm bilgiler cep telefonunuza gelecektir. Kazanılan Bipara ertesi gün kullanılabilir. Temmuz ayında hak edilen Bipara 31.12.2015 tarihine kadar kullanılabilir. Bipara outlet, seri sonu, web'e özel ürünlerde ve Bosch, Siemens, Profilo markalarında geçerli değildir

Etiketler Bimeks Teknoloji