Forum Kayseri'de Petrol Ofisinden Akaryakıt Hediye

forum kayseri akaryakit hediye

Forum Kayseri'de alışveriş ayaklarınızı yerden kesiyor! 7-18 Mart tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL yakıt kartı, 500 TL ve üzeri alışverişinize 60 TL Petrol Ofisi yakıt kartı hediye.

İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Forum Kayseri kampanyalarıyla ziyaretçilerinin bütçelerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Forum Kayseri’de aynı gün içerisinde tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler 20 TL, 500 TL üzerinde alışveriş yapan ziyaretçiler 60 TL değerinde Petrol Ofisi’nden akaryakıt kartı kazanacak.

18 Mart 2016 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya katılım için; ziyaretçilerin alışveriş  fişlerini danışmaya ibraz ederek hediye akaryakıt kartlarını almaları yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtın son kullanma tarihi 30 Nisan 2016 olup, bu tarihe kadar kullanılmayan kartlar geçerliliğini yitirecektir.

YAKIT KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI
·Kampanya 7 – 18 Mart 2016 tarihlerinde Forum Kayseri’de geçerlidir.
·Kampanya kapsamında Forum Kayseri Alışveriş Merkezi’nde aynı günde ve tek seferde yapılacak  300 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlere 60 TL değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kartı kazanılabilir.
·Forum Kayseri’deki mağazalardan belirtilen tutarlarda alışveriş yapan müşteriler  Danışma Noktası’na kişisel bilgilerini ibraz ederek kampanyaya katılmaya hak kazanır. Bir kişi aynı gün içerisinde en fazla 1 adet fiş/faturayla kampanyaya katılabilir.
·Yüklenen yakıtın kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ. Petrol Ofisi hediye yakıt* (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt*(akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
·Hediye yakıt kartı madeni yağ ve market alımlarında geçerli değildir.
·Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Omv Petrol Ofisi A.Ş ve Forum Kayseri Alışveriş Merkezi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
·Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtın son kullanma tarihi 30 Nisan 2016’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kartlar geçerliliğini yitirecektir.
·Toptan alınan satış fiş/faturaları, tütün, tütün mamulleri ve tekel, market alışverişleri  fiş/faturaları, şirket adına kesilen faturalar ile altın,ziynet alışverişleri ve fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
·Asılları beyan edilmeyen fiş ya da faturalar ile irsaliye ve fotokopiler geçerli değildir.
·Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Forum Kayseri Alışveriş Merkezi çalışanları ve mağaza personelleri ile birinci derece yakınları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.
·Kampanya dahilinde Petrol Ofisi hediye yakıt kartı stoklarla ile sınırlıdır. Forum Kayseri ve Petrol Ofisi A.Ş. hediye yakıt kartı stoklarının tükenmesi durumunda kampanyayı  18 Mart 2016 tarihinden önce sonlandırma hakkına sahiptir.
·Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.