Forum İstanbul Alışverişlerine Anadolu Jet Uçak Bileti Hediye

forum istanbul anadolu jet

Forum İstanbul'da 17-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Forum İstanbul içindeki tüm mağazalardan maksimum 5 adet fiş/fatura ile yapılacak olan 750 TL-1.249 TL arası alışverişlerde tek yön; 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde gidiş–dönüş tüm yurtiçi uçuşlarında geçerli AnadoluJet uçak bileti hediye verilecek.

AnadoluJet Kampanya Koşulları

· Kampanya kapsamında 17-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Forum İstanbul içindeki tüm mağazalardan maksimum 5 adet fiş/fatura ile yapılacak olan 750 TL-1.249 TL arası alışverişlerde tek yön; 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde gidiş–dönüş tüm yurtiçi uçuşlarında geçerli AnadoluJet uçak bileti hediye verilecektir.

· Kampanya stoklarla sınırlıdır(600 adet tek yön, 400 adet gidiş-dönüş). Forum İstanbul kampanyayı durdurma, sona erdirme veya kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

· Kampanya biletlerinde iptal, iade ve değişiklik yapılamaz ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılmış olan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

· Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların Google Play ve App Store üzerinden indirebilecekleri MyForum uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir.

· Forum İstanbul AVM yönetimi ve mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz. Kampanyaya katılımları tespit edildiği takdirde kazandıkları hediye iptal edilir.

· Kampanyadan yararlanmak için alışveriş fişlerinin kampanya danışma noktasına getirilerek ibraz edilmesi gerekmektedir. İbraz edilen fişlerin kampanya koşullarına uygun olması durumunda, fişi ibraz eden kişiye, almaya hak kazandığı kampanya bilet kodunu içeren bir kupon verilecektir.

· Forum İstanbul mağazalarından yapılan alışverişlerde kampanyaya katılmak için ibraz edilecek fişlerde yer alan tekel, alkol, döviz bürosu harcamaları kampanya kapsamının dışındadır.

· Kampanya biletleri, aktarmalı uçuşlar, başka hava yolu ile kod paylaşımı yapılan ortak uçuşlar ve Kıbrıs hattı hariç tüm Anadolu Jet yurtiçi uçuşlarında geçerlidir.

· Biletleme 17 Şubat – 5 Mart 2017 tarihleri arasında yapılmalıdır.

· Kampanya biletleri 12 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Gidiş-dönüş/tek yön alınacak biletler herşey dahil 1 TL sabit fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

· Kampanya bilet kodunu sadece 12 yaş üzeri kişiler kullanabilir.

· Bu kupon ile www.anadolujet.com sayfası üzerinden biletleme yapmak için, ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme alanından Forum İstanbul kampanyası seçilir ve kupondaki kampanya bilet kodu bu alana girilerek gidiş-dönüş/tek yön uçuşta herşey dahil 1 TL sabit fiyattan yararlanılır.

· Kampanya bilet kodu bir kez kullanılabilir.

· Bir kişi kampanya boyunca sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.

· Bilet kodunu kullanabilmek için kazanan kişinin mutlaka banka veya kredi kartının bulunması gerekmektedir.