Favori’den sevgiliye mesaj kampanyası


Favori’nin Sevgililer Gününe özel düzenlemiş olduğu “Sevgiliye Mesaj” kampanyası ile Sevgiline mesajını yazın, Favori’den eşsiz bir takı kazanma şansı yakalayın…


Favori internet sitesindeki Facebook Beğen linkini tıklayın sevgilinize mesajınızı yazın birbirinden güzel takı setlerinden birisini kazanma şansını yakalayın.

Hedef destek sayısına ulaşan ilk 25 kişi Sevgililer Günü için hazırlanan 4 koleksiyon içerisinden, birbirinden güzel ödüllerin sahibi olacak…

Kampanya 25 Ocak 2011 tarihinde başlayacak ve 20 Şubat 2011 saat 17.00′de sona erecektir. Her dört kategoride de, yarışmacılar bu süreden önce destek sayısına ulaşırsa, kampanya 20 Şubat 2011 tarihini beklemeksizin sona erecektir. Eğer bir kategoride yarışmacılar destek sayısına ulaşırsa ve diğer kategoride ulaşamazlarsa o kategori için kampanya 20 Şubat 2011′e kadar devam edecektir.

Yarışma sonucunda Ödüller dört kategoride verilmektedir.

İlk Aşk Koleksiyonu :
Toplam verilecek ödül: 10 adet.
Hedef Destek Sayısı: 500 kişi.
500 desteğe ulaşan ilk 10 kişi ödülü kazanır.

Mutluluk Koleksiyonu :
Toplam verilecek ödül: 7 adet.
Hedef Destek Sayısı: 700 kişi.
700 desteğe ulaşan ilk 7 kişi ödülü kazanır.

Nazar Değmesin Koleksiyonu :
Toplam verilecek ödül: 5 adet.
Hedef Destek Sayısı: 900 kişi.
900 desteğe ulaşan ilk 5 kişi ödülü kazanır.

Tutkulu Aşklar Koleksiyonu :
Toplam verilecek ödül: 3 adet.
Hedef Destek Sayısı: 1300 kişi.
1300 desteğe ulaşan ilk 3 kişi ödülü kazanır.

http://apps.facebook.com/sevgiliyemesaj adresindeki Facebook uygulamasını yükledikten sonra, Favori Sevgiliye Mesaj Kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanyaya, bireyler sevgilisine yazacakları mesajlarla katılabilecekleri gibi yarışmaya katılan arkadaşlarını desteklemek için kampanyaya dahil olabilecekler. Yarışmacılar Sevgililer günü için hazırlanan 4 koleksiyondan beğendikleri ürünü seçecekler. Bu ürünün ödül olarak kazanılabilmesi için belirlenen destekçi sayısına ulaşılması gerekmektedir.

Kampanyaya katılanlar yazılan mesaj için 50 destek puan, ekledikleri fotoğraf için 50 destek puan, Mesajına diğer kullanıcılar tarafından “destek ol” butonuna tıklanması durumunda ise kullanıcı başına 1′er puan kazanacaklardır.
Yarışmacılar üyelik aşamasında kişisel bilgilerini (ad, soyadı, telefon, cinsiyet, doğum tarihi, yaşadığı şehir, e-posta) doğru ve eksiksiz olarak bildirmekten sorumludur. Hatalı, eksik ve yanlış bilgi veren yarışmacıların mesajlarının Favori Sevgiliye Mesaj uygulamasından silinmesine karşılık, kampanyaya katılanlar her hangi bir hak talep edemezler.

Etiketler Favori