Samsung Galaxy Tab3 Lite 7 inç Teknoloji Severlerle Buluşuyor

galaxy tab 3 lite

 Yeni Galaxy Tab3 Lite 7 inç, zengin multimedya deneyimi ve popüler servisleri, ince ve portatif bir tasarımla sunuyor.Samsung Electronics, daha ince ve daha portatif bir tasarımı, Galaxy Tab3 serisinin sezgisel deneyimiyle birleştiren Galaxy Tab3 Lite 7 inç’i tanıttı. Gelişmiş özelliklere ve servislere sahip olan Galaxy Tab3 Lite 7 inç, kullanıcılara içerik takibinin yanı sıra, yeni içerikler yaratma imkanı tanıyarak, üst düzey bir içerik paylaşımı deneyimi sunuyor.  

Portatif tasarım ve olağanüstü verimlilik

Galaxy Tab3 Lite, rahatça taşınabilen ince ve hafif tasarımının yanı sıra daha kompakt bir çerçeveyle dikkat çekiyor. Cihazın  uzun ömürlü 3.600 mAh bataryası kullanıcıların şarj aletine ihtiyaç duymadan sekiz saate kadar video oynatmalarına olanak tanıyarak daha iyi bir  medya deneyimine imza atıyor.. Tab3 Lite’ın menü çubuğu, ekran yerine çerçevenin üzerinde yer alırken, geniş ekran deneyimi de en üst düzeye çıkarıldı.

Zengin multimedya deneyimi

Galaxy Tab3 Lite’ın güçlü 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemcisi, kullanıcıların oyun oynarken, video izlerken ve internette sörf yaparken sorunsuz bir multimedya deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor. 2 megapiksel arka yüz kameraya sahip olan Galaxy Tab3 Lite, güzel bir gülümseme yakaladığında otomatik olarak çekim yapılmasını sağlayan Smile Shot özelliğiyle öne çıkıyor. Ayrıca cihaz, kullanıcıların çektikleri fotoğrafları anında paylaşmalarına olanak tanıyan Shoot & Share (Çek & Paylaş) özelliği ve en beğendikleri karelerin tam görüntüsünü yakalamalarını mümkün kılan Panorama Shot gibi dikkat çekici özelliklere de sahip.  

Eğlenceli ve paylaşılabilir servisler

Galaxy Tab3 Lite, kullanıcıların iletişim ağlarına bağlanmasına, birbirleriyle etkileşime geçmesine ve eğlenmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanan paylaşılabilir servisleri de içeriyor.

• Samsung Apps: Birçoğu Galaxy Tab3 Lite 7 inç için özel olarak tasarlanan 30 binden fazla uygulamaya kolay erişim sunuyor.

• Samsung Link: Akıllı cihazlardan istenen yerden, istendiği zaman paylaşım yapabilmeyi ve içerik  görüntülemeyi sağlıyor.

Galaxy Tab3 Lite 7 inç, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Türkiye´de tüketiciyle buluşmaya hazırlanıyor.