LC Waikiki'den Çocuklara Bayram Koleksiyonu

lcwaikiki bayram çocuk

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, çocuklara şeker gibi bir bayram serisi sunuyor.  Minik kızlar için doğal tonlar, fiyonk ve puantiye detaylar; erkek çocuklar için anime karakterler ve denizci temalı tasarımlar çocukların renkli dünyasını yansıtıyor.

Bayramda çocuk olmanın keyfi LC Waikiki ile  artıyor. 3-14 yaş arası kız çocukları için tasarlanan, doğallığın ön planda olduğu bayrama özel Powder Line serisinde pembe ve beyaz gibi soft renkler ağırlıklı olarak kullanılıyor. Tasarımlarda fiyonk, puantiye, fırfır detaylar dikkat çekiyor. Kullanılan kelebek ve kalp desenleri çocuklara renkli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Taş işlemeli Skinny denim pantolonlar, farklı renk ve desenlerdeki kapriler moda tutkunu kız çocuklarına  şıklık katıyor.

Bayramın minik denizcileri

3-14 yaş erkek çocukların bayram heyecanı LC Waikiki’nin Japon Marine serisiyle artıyor. Denizci temasına sahip bu eğlenceli seride; mavi, pembe, kırmızı, lacivert ve nane yeşili renklerdeki tişörtlerde, çocukların hayal dünyasına hitap eden karakterlerin sevimli baskıları dikkat çekiyor. Denim bermudalar ve dokuma pantolonlar, kısa kollu gömlekler, atletler ve baskılı tişörtlerle kombinleniyor; çocuklar renkli, eğlenceli ve rahat bir şekilde bayramı karşılıyor.

Ziyaretlerin en sevimli bebekleri

LC Waikiki bayram ziyaretine gidecek bebekler için en şık seçenekleri sunuyor. Çiçek desenleri, fiyonklar, geometrik desenlerle süslü elbiseler, kız bebeklerini bayram şekeri haline getiriyor.

Erkek bebekler de deniz temasıyla minik birer beyefendi haline geliyor. Kendinden papyonlu veya kravatlı gömlekler, denim şort ve tulumlar, bebekleri olduklarından da sempatik bir görünüme büründürüyor.