Kenan Doğulu, Mor ve Ötesi ve Fatih Erkoç Zorlu Center Sonbahar Festivalinde

zorlu center sonbahar festivali

Zorlu Center, bu sonbaharı birbirinden eğlenceli etkinliklerle, rengarenk ve coşkuyla karşılıyor. Sonbahar Festivali kapsamında; Kenan Doğulu, Mor ve Ötesi ve Fatih Erkoç'un ücretsiz konserleri, dünyaca ünlü tasarımcı Guy de Jean’in tasarımlarından oluşan şemsiye koleksiyonu sergisi, gerçekleşecek etkinliklerden sadece birkaçı…

Ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı Sonbahar Festivali 7-9 Kasım 2014 tarihlerine ertelenmiştir.

Ünlü bloggerlar ile moda ve güzellik söyleşileri, canlı müzik şovları, konsepte uygun çocuk atölyeleri ve daha bir çok sürprizlerle Zorlu Center Sonbahar Festivali, ziyaretçilerine coşkulu bir sonbahar yaşatacak.

Zorlu Center, 31 Ekim – 02 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlediği Sonbahar Festivali etkinlikleriyle, bu mevsime imzasını atmaya hazırlanıyor.

3 GÜN BOYUNCA ÜCRETSİZ 3 BÜYÜK KONSER

İstanbul'a coşku getirecek olan 3 günlük festivale, Türkiye’nin en başarılı sanatçılarının ücretsiz konserleri damga vuracak. 31 Ekim Cuma günü, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu, 1 Kasım Cumartesi günü rock müziğin önde gelen gruplarından Mor ve Ötesi, 2 Kasım Pazar günü ise caz müzik denince ilk akla gelen sanatçılardan Fatih Erkoç ziyaretçilerle buluşacak.

Konserlerden önce ise ünlü DJ’lerden Yakuza, Murat Tokuz ve Doğuş Çabakçor’un performansları ve farklı canlı müzik gruplarının şovları da festivale renk katacak.

RENGARENK ŞEMSİYELER, TASARIM, MODA… HEPSİ ZORLU’DA

Festivalde, sonbaharın simgesi olan 'şemsiyelerden' bambaşka bir dünya yaratan sanatçıların eserleri sergilenecek. Şemsiye şeklinde ağaç enstalasyonları sergilenecek ayrıca çocuklar için şemsiye atölyeleri düzenlenecek. Zorlu'nun farklı noktalarında kurgulanan enstalasyonlar, dünyaca ünlü tasarımcı Guy de Jean'in tasarımlarından oluşan şemsiye koleksiyonunun yanı sıra, ünlülerin şemsiye fotoğrafları da (Celebrity Umbrella) sergilenecek.

Ünlü bloggerlarla düzenlenen söyleşiler Zorlu Alışveriş Merkezi'nin misafirlerine farklı bir pencere açarken, ziyaretçiler fotoğraf sergilerini gezecek, karikatüristlere resimlerini yaptıracak ve daha bir çok sürpriz ile sonbahara güzel bir başlangıç yapacaklar.

Zorlu Center Fall Fest 14 programı

31 Ekim 2014,Cuma

DJ Murat Tokuz – 19.00 – Meydan Katı

Kenan Doğulu Konseri – 20.00 – Meydan Katı - Park Alanı

01 Kasım 2014, Cumartesi

Çocuk Atölyesi 12.00-18.00

Blogger Söyleşisi – 16.00 – Köprü Katı

DJ Doğuş Çabakçor 19.00 – Meydan Katı

Mor ve Ötesi Konseri – 20.00 - Meydan Katı - Park Alanı

02 Kasım 2014, Pazar

Çocuk Atölyesi 12.00-18.00

DJ Yakuza – 19.00 - Meydan Katı

Fatih Erkoç Konseri – 20.00 - Meydan Katı - Park Alanı