Gökhan Tepe ve Ayla Çelik Sevgililer Günü Konseri Palladium Ataşehir AVM'de

gokhan tepe ayla celik

Sanat hayatının 20. yılını kutlayan ünlü sanatçı Gökhan Tepe ve Bağdat şarkısı ile en iyi şarkı ödüllerini toplayan Ayla Çelik yıllardır süre gelen besteci ve yorumcu birlikteliklerini sahneye taşıyorlar.

Ortak yaptıkları Türkan şarkısı ile 2012 yılında en iyi şarkı ödüllerini alan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik bu yıl da yine Demet Akalın'ın yorumladığı ve rekora koşan Ah Ulan Sevda isimli şarkıya birlikte imza attılar. Ebru Gündeş'in yeni albümü için de çok sayıda şarkı yapan ikili bu müzikal birlikteliklerini 12 Şubat Pazar günü Palladium AVM'de sahneye taşımaya hazırlanıyor...

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek mini konser ve imza gününde hayranlarının karşısına çıkacak ikili, Palladium ziyaretçileri için özel sürprizler hazırladı. Yılın en romantik şarkısına imza atan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, şarkılarını bu kez sevgililer için söyleyecek.
Şarkılarının yanı sıra, soruları yanıtlayıp imza da dağıtacak olan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik'le bol sürprizli Sevgililer Günü etkinliğini kaçırmayın.

 

Yer: Palladium AVM
Tarih: 12 Şubat 2017 Pazar
Saat: 17.00-18.00