Kipa 23 Nisan Resim Yarışması 2017 Kazananlar Listesi

kipa resim yarismasi 2017

Kipa'da geleneksel olarak düzenlenen 2017 yılı resim yarışmasında kazananlar belli oldu. Resim yarışmsı kapsamında kazananlara ait listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.


5-8 YAŞ KATEGORİSİ ÜLKE BİRİNCİSİ:    MERSİN KİPA AVM - ZEHRA CEYLİN YELKEN

9-12 YAŞ KATEGORİSİ ÜLKE BİRİNCİSİ: ÇİĞLİ KİPA AVM - İLHAN RAMİ TEKİN

5-8 YAŞ KATEGORİSİ

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

ADAPAZARI

FEHİM MEHMET DEMİRAL

EGE ÖZTÜRK

RANA SİVİŞOĞLU

BALÇOVA

MİNA ERDOĞAN

METE TAYAKSİ

BİLGE YÜKSEL

KEŞAN

RÜMEYSA ÇÖKELEN

CEYLİN YILDIRIM

ELİF SENA AL

KIRKLARELİ

SUAT EGE ÖZBAY

ALYA DURU ERBİLGİN

ASYA GÖKÇEK

YALOVA

ALEYNA ÇETİNKAYA

MELİS MEVA TOMBUL

BİLGE GÖKÇE

MERSİN

ŞİLANAKYÜZ

ASMİN DEMİRCİ

DİLA KILIÇ

ÇİĞLİ

RENGİN KÜÇÜKÇANAKCI

SARP ÇATALKAYA

SENA KARAHAN

SALİHLİ

MİRAY ÖZDEMİR

MASAL ŞAHAN

YUNUS EMRE ÇELİK

ANTALYA

DİLARA ÇOŞGUN

ALYA DEMİREZEN

ASİYE DURU GÖLDAL

ÇORLU

DORUK EFE KAYA

MAHMUT ESADGÜNAY

ASYA ÇALIŞKAN

SİLİVRİ

ZEYNEP BAYDEMİR

İPEK BAŞARAN

MERT BURAK AKSOY

TORBALI

ASUDE KIR

HİRA NUR YEŞİLYAYLA

NASUH ENES TURAN

EDREMİT

İSMAİL CEM SOYDAN

ÖZGÜL NAZLI YILDIZ

UFUK DOĞAN

KUŞADASI

HAŞAN CEMAL GÜL

DEFNE HAMURCU

GÜNEŞ YÜCE

LÜLEBURGAZ

NİSA ÇOLAKOĞLU

YAŞARTAHA TOSUN

DURU TOPRAK

ÇANAKKALE

ADA TOKLUCU

ELİF NAZ DURMUŞ

İREM NAZ YILMAZ

EDİRNE

AYDA ARAL DEMİRTAŞ

ASYA HÜMEYRA ÖZMEN

EYLÜL ALYA BAYHAN

DERİNCE

IŞIK DOĞAN

AZRA DENİZ KARAHAN

ÖYKÜ YILMAZ

ÇERKEZKÖY

SABBERSU AYDOĞAN

ECE IŞIK MEMİŞ

CEMRE MERT

AYDIN

ELA ARSLAN

ÖYKÜ AYDEMİR

SERAYAYTEKİN

 

9-12 YAŞ KATEGORİSİ

BİRİNCİ

İKİNCİ

ÜÇÜNCÜ

ADAPAZARI

AZRA KOÇ

ZEYNEPTAŞ

HATİCE DOĞRU

BALÇOVA

GÜNCE GÖRKEM

CAHİTTUNAVELİOĞLU

TUANA GÜLEÇ

KEŞAN

AYŞE EFLİN ŞEKER

RÜMEYSA KIR

ELİF BALTAN

KIRKLARELİ

SILA SU SÖNMEZ OCAK

ECRİN NURTEKEL

MERKÜR GÜRBÜZ

YALOVA

GÖRKEM ALİ ÖNAY

RÜMEYSA POLAT

DAMLA PEKDEMİR

MERSİN

NİSA GÜL ASLAN

ÖYKÜ NEHİR OFLAS

DEFNE BEDER

ÇİĞLİ

YAVUZ ÇAĞAN BOZOK

İREM BEDELOĞLU

IŞIK ÖZ

SALİHLİ

İREM KARAKAYA

EGE BORAN KARABULUT

ZÜBEYDE ERSÖZ

ANTALYA

ELİF EYLÜL PEKGÖZ

VENÜS ŞEKERCİ

YİĞİT ERDEM MUTLUCAN

ÇORLU

KORAY YİĞİT ORAL

İREM ESEN

ECEM SATILMIŞ

SİLİVRİ

İREM SU VARLI

ECRİN ÜNVERDİ

AHMET ÇELİKTEN

TORBALI

MEHMET EGE ÇAN

DENİZ DEMİR

CEREN NAMLI

EDREMİT

SUDENAZ UYDAŞ

ŞEVVAL DİL

ALİ GİLGİL

KUŞADASI

ZEYNEP ERDEM

DOĞA TAZEGÜL

SERDEN ACAR

LÜLEBURGAZ

MİNEL TEKİN

EGE KEREM ÇAM

KERİME ÇAVUŞ

ÇANAKKALE

MELİSA AKINLI

YAĞMUR CAYRAT

İREM RANA BİNGÖL

EDİRNE

AYLİN KANGAL

ELANUR ATMACA

BETÜL YAĞMUR KOÇ

DERİNCE

ÖMER CAN ETİ

SÜEDA ZENGİN

KEREM EFEBEY MİRZAOĞLU

ÇERKEZKÖY

GÜLŞEN SATIK

MEHMET KAYA

BEYZA NUR ÖZAKTÜRK

AYDIN

İPEK DOĞRU

MELİKE ZENGİN

İNCİLAY DURMAZ

kipa resim yarismasi 2017 kazananlar

Etiketler Kipa