Fatsa City 2012 Sonbaharında Açılıyor

fatca city avm

Ordu’nun ilk alışveriş merkezi Fatsa City AVM; merkezi konumu, 9 bin metrekarelik alanı, 250 araçlık kapalı otoparkı, 240 bin kişilik etki alanı ile 2012 sonbaharda kapılarını açıyorYıllık 2 milyon kişiye yakın ziyaretçi ve yüzde 80’in üzerinde alışverişe dönüş oranı beklenen tesiste gıda marketi olarak 2M Migros faaliyet gösterecek. Proje, Fatsa merkez çarşısında yer alıyor ve Karadeniz Sahil Yolu’na cephesi ile dikkat çekiyor. Çocuk eğlence alanları, kafeteryaları, 5 boyutlu sinema salonu, teknoloji, gıda, ayakkabı ve oyuncak marketi ile geliştirilen projede, önde gelen ulusal markalar, bölgenin ilk alışveriş merkezi olarak Fatsa City’de yerlerini almaya başlıyor.

Ordu’nun ticari potansiyeli en yüksek ilçesi olan Fatsa merkezinde inşaatı devam eden Fatsa City AVM, Kurun AVM Danışmanlık tarafından geliştiriliyor. Yönetimi ve kiralama hizmetlerini de bünyesinde bulunduran Kurun, bugüne kadar 2 milyon metrekarenin üzerinde ticari alana hizmet verdi.

2012 sonbaharında hayata geçmesi planlanan Fatsa City projesinin ayrıntılarına www.kurun.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Bunu Okuyanlar Bunları da Okudu