Dockers’tan erkeklere stil önerileri

Casual’ tarzı benimseyen erkeklerin favori markası Dockers®, geniş ürün portfolyosuyla erkeklerin birbirinden farklı pek çok tarz yaratabilmesine olanak tanıyor. İşte size birkaç örnek:

Net ve modern: Dockers® Alpha Khaki ve sade bir grafik desenli tişört

Keskin hatlar, net ve modern bir görünüm için Dockers® Alpha Khaki ile sade bir grafik desenli tişörtü kombinleyebilirsiniz. Yeni nesil Dockers® Alpha Khaki pantolonlar erkeklere daha genç, daha fit ve daha trendy bir görünüm kazandırıyor. Grafik desenli tişörtler ise sezonun başlıca trendlerinden biri. Çalışma hayatı bütün erkeklere takım elbise, gömlek ve kravat zorunluluğu getirmediğine göre bu ikiliyi iş yerinde de giyebilirsiniz.

Zekice stil: Dockers® SF Khaki, bebe yaka gömlek ve ince kravat

Nasıl giyinirseniz kendinizi öyle hissedesiniz… Dockers® SF Khaki pantolonlar, hedef çıtası yükseklerde olan genç ve modern erkeklere daha şık ve daha rafine bir görünüm sunuyor. Slim fit kalıplarıyla bu pantolonlar erkekleri son derece fit ve dinamik gösteriyor.

Bir zamanlar erkek gardıroplarının en az sevileni olan kravat ise bugün bir moda aksesuarına dönüşmüş durumda. Modern kesimli kravatları, bebe yaka gömlek ve Dockers® SF Khakiler’le mükemmel şekilde kombinleyebilirsiniz.

Kolayca yaratılan bir stil için: Dockers® Kareli Gömlek

Hafif, rahat ve modası geçmeyen bir klasik… Kareli gömlekler her yaştan erkeğin dolabında bulunması gerekenlerdendir. Pek çok kıyafetle kombinlenebilen Dockers® kareli gömleklerin ‘cool’ oldukları tartışılmaz.

Retro!: Renkli Dockers® Alpha Khaki pantolon ve polo gömlek

Yeniden trend olan 1950’lerin ruhunu yakalamak için renkli Dockers® Alpha Khaki pantolonu polo gömlekle birlikte giyebilirsiniz. Bu kombin, golf dersine yakışır bir görünüm sunuyor.

Stil güçlendiriciler: Mevsimlik trikolar

Eski ve demode trikolarınızdan kurtulmanızın vakti geldi. Dockers®’ın sunduğu trikolar stilinizi baştan aşağı güçlendiriyor. Mevsim geçişlerinde ve yaz akşamlarında kıyafetinizi kalın çizgili V-yaka süveter veya balıksırtı hırka ile tamamlayabilirsiniz.

Yaz aşkı: Dockers® Şortlar

Dockers® şortlar, yaz günlerinin hakkını vermek isteyen erkeklere göre bir seçim. Dockers® Khaki şortların yanı sıra farklı kumaş alternatifleri, bol cepli kargo modeller, kareli ve düz modelleri, kısa ve uzun boylarda ve farklı renk alternatifleriyle sunuyor. Farklı deneyimler yaşamak isteyen erkekler koleksiyondaki sıradışı renkleri tercih edebilir.

Etiketler Dockers