Tepe Home’da yepyeni koltuklar, yepyeni kumaşlarla...

Mobilya ve aksesuar mağazacılığı alanında Türkiye’nin lider markalarından Tepe Home, çiçek desenli oturma gruplarıyla baharı müjdelerken, tek renkli koltuklarıyla da her salona ayak uyduruyor.

Tepe Home’un zengin ürün gamı arasında önemli bir yer edinen oturma grupları geniş ürün alternatifleriyle girdiği her evin havasını değiştiriyor. Üçlü, ikili, tekli koltukların, berjerlerin, takım ya da tek olarak satılabildiği Tepe Home mağazaları müşterilerine seçim ve kombin özgürlüğü sağlıyor. Yaşam alanlarının büyüklüğüne göre ahşap, deri ya da kumaş mobilyaları tercih edenler zengin kumaş alternatifleriyle, tarzını en çok yansıtan ürünlere sahip olabiliyor.
 
Çiçek desenli koltuklar, daha soft renklerdeki ahşaplarla kombinlenirken, canlı kırmızılar, lacivertler ise antik meşe tonlarıyla ayrı bir ambians yaratıyor. Bu sezon modada olduğu kadar dekorasyonda da ekose ve çizgi modası devam ediyor. Kırlentler ve rengarenk koltuk şallarıyla renklendirilen salonlar, yaşam alanlarına farklılık katıyor.
 
Çok fazla renk ve desen alternatifiyle farklı fiyat aralıklarında bulunan “herkes için, herkese özel kumaşlar” tüm zevklere ve bütçelere hitap ediyor.

Etiketler Tepe Home