İstinye Park Beymen GiGi’de Haftasonu Partileri Başlıyor

İstanbul şehir yaşamına yeni ve benzersiz mekanlar sunmaya devam eden İstanbul Doors Group’un yeni markalarından GiGi, sezonu yenilenen menüsü ve Cuma-Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olacak partileriyle karşılıyor. İstinyePark Beymen’in içinde hizmet veren GiGi, sıra dışı dekorasyonundaki detaylarla yarattığı baştan çıkarıcı, şık ve seksi ambiyansıyla, bu kış aklınızı başınızdan alacak partilerin ilk adresi olacak. 5-6 Ekim’de başlayacak partilerde Cuma akşamları DJ Aydın, Cumartesi akşam üstleri ise DJ Kerem Önger eğlenceyi doruklara taşıyacak

Yeme, içme ve eğlence sektörüne dünya standartlarında mekanlar kazandırmaya devam eden İstanbul Doors Group’un yeni markalarından GiGi, yeni sezonu yenilenen menüsü ve eğlenceli haftasonu partileri ile açıyor. İstinyePark Beymen’in içinde Fransız bar- brasserie ruhunu, özgün dokunuşlarla İstanbullulaştıran bir mekan olarak tasarlanan GiGi’nin 5-6 Ekim’de başlayacak partilerinde, her Cuma akşamı 22.30-02.00 arası DJ Aydın, her Cumartesi 17.00-20.00 arası DJ Kerem Önger misafirlerle buluşacak.

Dünya mutfağının en seçkin örnekleriyle Akdeniz mutfağını birleştiren GiGi’nin menüsüne yeni sezonda eklenen yepyeni lezzetlerin içinde geniş sushi seçenekleri de dikkat çekiyor. Günün erken saatlerinden, gece geç saatlere kadar hizmet verecek olan büyük bir bar ve lounge alanınına ve geniş bir alkollü içki/kokteyl menüsüne sahip olan GiGi, birbirine benzeyen mekanlardan sıkılanlar için yepyeni ve benzersiz bir alternatif sunuyor.

Sinan Erül’ün imzasını taşıyan iddialı dekorasyonu ile de dikkat çeken GiGi’de ağırlıklı olarak kullanılan canlı ve parlak renkler, kuş kafesleri, kırmızı güller, aynalar, pembe aydınlatmalarla baştan çıkarıcı, şık ve seksi  bir tasarıma sahip mekan, İngiltere ve Fransa’dan sanatçıların eserleriyle karakterini tamamlıyor.

Tel: 0212 345 56 50