Tergan 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

tergan 2012-2013

40 yıllık tecrübeyle harmanlanan Tergan 2012-13 Sonbahar Kış koleksiyonunda kum beji, bordo, mavi, ateş kırmızısı gibi renklerin yanı sıra pastel renklerin cesurca kendini gösterdiği platform ayakkabılar, bootie ve çizmeler yer alıyor. Farklı derilerle harmanlanarak hazırlanan kadın ayakkabıları ve çantalar, dişi ve sıra dışı çizgilerle beğeniye sunuluyor.

Yumuşak dokusu ve ışıltılı görüntüsüyle nubuk, süet ve ruganla bezenen stiletto ve çizmeler, lüks ve rahatlığı bir araya getiren kürk kullanımıyla, kış aylarının favorisi olmaya hazırlanan içi tüylü bootie ve botlarla bu kış sıcak ve şık geçecek. Ayakkabı ve botlardaki bant ve bağcık esprileri sıra dışı ve asi bir duruş sergiliyor. Gece line’ında sivri topuklu platform ayakkabılar varlığını hissettirirken, spor line da zımba ve taşlı detaylara sahip spor ayakkabılar Tergan kadınının vazgeçilmezi olacak.

Erkeklerde bu sezon çok şık!
Ayakkabı ve çanta sektörünün ismi kaliteyle özdeşleşen markası Tergan, bu sezon erkeklere klasik ve şık çizgisinin dışında modern ve trendy tasarımlarıyla alternatifler sunuyor. İlk bakışta klasik çizgilere sahip gibi görünse de detaylarla farklılaştırılan modeller, ister takım elbiseyle, ister spor kıyafetlerle kullanılabilecek fonksiyonelliğe sahip.

Kadın koleksiyonunda olduğu gibi erkek koleksiyonunda nubuk ve süet, yine olmazsa olmazlardan.Bu sezon Tergan, maskülen modelleri, sezon trendleriyle birleşiyor.