Adidas Neo 2014 Erkek Modelleri

adidas neo erkek

Adidas'ın reklam çekimlerinde Justin Bieber'ın yer aldığı Neo 2014 Erkek Ayakkabı Modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kategori: Moda

Tergan Yeni Sezon Ürünleriyle Bayrama Hazır

tergan yeni koleksiyon

Ayakkabı ve çanta modasının öncü markası olan Tergan, bayram seyahatleri için kadın ve erkeklere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bagaj kuyruklarının kurtarıcısı olan seyahat çantaları, en özel anlarda tercih edilen takım elbiselerin vazgeçilmezi elbiselikler ve kadınların en önemli aksesuarlarını saklayacakları mücevher kutuları koleksiyonda dikkat çekiyor.

  • Kategori: Moda

Nine West Yaz 2014 Koleksiyonu

nine west yaz 2014 koleksiyonu

Nine West bu sezon yazın habercisi olan marin modasını sizlere sunuyor. Beyaz, lacivert ve kırmızı ile vurgulanan ve marin temasının vazgeçilmezi çizgili desenler ile şık seçenekler koleksiyonda dikkat çekiyor. Espadriller ve sandaletler ise hem rahatlıkları hem de tarzlarıyla ayaklarınızda başrolü alıyor.

  • Kategori: Moda

Michael Kors Resort 2015 Koleksiyonu

michael kors resort 2015

Michael Kors, 2015 Resort koleksiyonunda sportif parçaları romantik bir stille yorumluyor. 1950’lerin unutulmaz yıldızları Brigitte Bardot ve Jane Birkin’in feminen ve duygusal tarzından ilham alam koleksiyon, zarif çiçek desenleri, işlemeler ve rüzgarda uçuşan hafif parkalar, ince trençkot ve pantolonlar ile sezona damgasını vuruyor.

  • Kategori: Moda