Moda

İstanbul Fashion Week Mart 2015 Başladı

istanbul fashion week 2015

Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week 'te 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında global ölçekte moda endüstrisinin oyuncuları İstanbul’a gelerek defile ve sunumlara katılacak, trendleri takip edecek. Tophane Antrepo 1 ve 7 alanlarında gerçekleşecek İstanbul Moda Haftası'ında 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonları tanıtılacak.

  • Kategori: Moda

Beymen İlkbahar Yaz 2015 Reklam Kampanyası

Beymen ilkbahar yaz 2015 reklam kampanyasi

Beymen 2015 İlkbahar Yaz reklam kampanyası tüm dünyaya yön veren spor tutkusunu sezonun hit tasarımlarıyla buluşturuyor! Koray Bİrand tarafından çekilen kampanyanın başrolünde ise Hana Jirickova var.

  • Kategori: Moda

İpekyol İlkbahar Yaz 2015 Koleksiyonu Reklam Kampanyası

ipekyol ilkbahar yaz 2015 reklam kampanyasi

Feminen, iddialı ve bir o kadar da çarpıcı... Sezona 60’ların California ışıltısında giriş yapan Ipekyol kadınına bu sezon da dünyaca ünlü moda fotoğrafçıları Mert Alaş ve Marcus Piggot’un objektifinden, supermodel Toni Garrn hayat verdi. Ana teması ‘feminen kadın’ olan çekimler Los Angeles şehrinde gerçekleşti.

  • Kategori: Moda

H&M Yeni Naturel Tonlar Koleksiyonu

H&M Yeni Naturel Tonlar Koleksiyonu

H&M Yeni Naturel Tonlar Koleksiyonunu ünlü model Lara Stone'nun yer aldığı reklam kampanyası ile tanıttı. İlkbahar 2015 koleksiyonundan parçaların yer aldığı görsellerde adından da anlaşılacağı üzere nature tonlar ön planda.

  • Kategori: Moda