Moda

Lee 125. Yıl Özel Koleksiyonu

lee 125 yıl

Lee®’nin 125. yıldönümü, bir yıl boyunca çok özel projeler ve heyecan verici etkinliklerle kutlanıyor. Markanın konuk listesinin en üst sıralarını, ikonik denim markasının en popüler modellerini yeniden yorumlayan ve Lee®’nin dört sevilen modeline farklı bir yön veren tasarımcılar oluşturuyor. Lee 125. Yıl Özel Koleksiyonunu gururla sunar.

  • Kategori: Moda

İnci Deri Sonbahar Kış 2014 Koleksiyonu

inci deri yeni koleksiyon

Siyah, bordo ve yeşillerin ağırlıkta olduğu stilettolardan, dolgu topuk çizmelere, babetlerden, biker botlara kadar geniş bir yelpazede sunulan İnci Deri’nin yeni sezon kadın koleksiyonu ve kalın tabanları hafif, canlı renklerden oluşan kombinler ile hem iş günlerinde hem de hafta sonları kullanılabilecek şık alternatifler sunan yeni sezon erkek koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

  • Kategori: Moda

Swarovski Stardust Bileklik Koleksiyonu

swarovski stardust bileklik

Swarovski’nin diğerlerinden anında ayırt edilen özel tarzının en temel özellikleri ışık, ışıltı, zarafet ve ihtişamdır. Her sezon bu özellikler anı yansıtan enfes parçalar yaratmak için yeniden yorumlanır. Son moda tasarımların yanı sıra tarz ve tercihleri ne olursa olsun tüm kadınların günden geceye kullanabilecekleri çok yönlü parçalar hazırlanır.

  • Kategori: Moda

Hatemoğlu Sonbahar Kış 2014 Koleksiyonu

hatemoğlu sonbahar kış 2014

Stil sahibi kombinleriyle sadece kırmızı halı seremonilerinde değil, günlük tarzlarıyla da beğeni toplayan Hollywood yıldızları gibi görünmenin yolu, Hatemoğlu’ndan geçiyor. ’28 Gün Sonra’, ‘Pamuk Prenses ve Avcı’, ‘Narnia Günlükleri’ gibi filmlerde gösterdiği performanslarla adını hafızalara kazıyan İngiliz aktör Noah Huntley, Hatemoğlu 2014 – 2015 sonbahar – kış koleksiyonunun katalog çekimini için İstanbul’a gelerek objektif karşısına geçti.  Noah Huntley’in yer aldığı katalog çekiminde, yeni sezon koleksiyonundan en gözde kombinleri görebilirsiniz.

  • Kategori: Moda