Moda

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 11 Ekim'de Başlıyor

mercedes benz fw

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 11 Ekim’de başlıyor. Türkiye’nin en önemli uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 8. sezonu, 11-15 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi(PSM)’nde gerçekleşecek.

Koton Baby 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

koton baby 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu

Koton’un bebeklerin hassas tenlerine zarar vermeyen, sağlıklı iplik ve kumaşlardan hazırladığı; rahatlığı şık ürünlerle sergilediği Koton Baby’nin İlkbahar&Yaz koleksiyonu birbirinden renkli alternatifleriyle Koton bebekleriyle buluşmaya hazır.

Hadise for Twist 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

hadise for twist 2016

Hadise ve Twist tasarım ekibinin işbirliği ile, Hadise’nin cesur ve göz alıcı stilinden ilhamla tasarlanan Twist for Hadise 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu, en iddialı parçalarıyla yaz gardıroplarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

H&M Conscious Exclusive 2016 Koleksiyonu

HM Conscious Exclusive 2016 Koleksiyonu

H&M Conscious Exclusive 2016 koleksiyonu. Sanat tarihi geleceğin modasına ilham veriyor. H&M, Paris’teki Louvre Sarayı’nda yer alan Musée des Arts Décoratifs ile işbirliği yapacağını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Oleg Cassini 2016 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Oleg Cassini Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Baharın gelişiyle düğün sezonu açılırken, Oleg Cassini de bahara çok yakışan yeni gelinlik koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. Bu sezon zengin ve hacimli modellerin ön planda olduğu gelinliklerin tümü kendine has ve sofistike detaylarla süslenmiş. Koleksiyonda üç boyutlu çiçek aplikeler, illüzyon efektleri, uçuş uçuş tüyler, kat kat tüller, dantelde İspanyol akımı, derin yaka ve sırt dekolteleri, düşük omuz ve kol detayları, ekleme etekler ve uzun kuyruklar, zengin ve hacimli modeller, zarif ve dar siluetler ile toprak tonları ön plana çıkıyor.