Levi's Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

levis sevgililer gunu

Zamansız şıklığın simgesi Levi’s®, Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nda yer alan ürünlerle sevgilisini mutlu etmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. İkonik marka Levi’s®, Sevgililer Günü'nde koleksiyonunda bulunan ürünleri sevgililerle buluşturuyor. Sonbahar-Kış Koleksiyonu'ndaki birbirinden romantik seçeneklerle mükemmel birlikteliği destekliyor.

Levi’s®'ın ceketleri, jean'leri ve gömlekleriyle kusursuz uyumu yakalayan çiftler, birbirinden renkli atkı ve eldivenlerle kıyafetlerini tamamlıyor. Hem kendinize hem sevgilinize alabileceğiniz, gerçek bir Levi’s® klasiği olan trucker ceketler, Levi’s® konforu ve sıcaklığı ile mutlu bir Sevgililer Günü yaşatırken bu sezonun gözde parçalarından western gömlekler ile sevgililer aşkta uyumu yakalıyor. Eşsiz kesimi ile sezonun anahtar parçalarından 501® CT ve dünyanın ilk ve en çok giyilen jean'i olan, düz paçası ve rahat kesimi ile 501®, en havalı hediye seçenekleri olarak dikkat çekiyor.

140 yılı aşkın denim geçmişine sahip Levi’s®, Sevgililer Günü'nde ikonik ürünleriyle sevgililere şıklığın yanında aradıkları konforu sağlıyor.

Etiketler Levi's