Penti 2011-2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Penti 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu hayatınızın her anında sizinle...

Penti, 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nun tanıtımı için bu yıl katalog yerine dergi yayınladı.
İçeriği, tasarımı, stylingi ve fotoğraf çekimleri Vogue editörleri tarafından hazırlanan dergide, Penti ürün tanıtımlarının yanı sıra Sonbahar/Kış sezonuna damgasını vuracak moda trendlerine de yer verildi.
İlhamını sokaktan alan Penti tasarımları şehrin genç kadınlarının bacaklarını süslerken görüntülenen moda çekimleri, Penti koleksiyonunun sınırları zorlayan, cesur tasarımlarına yer veriyor. Ümit Savacı’nın fotoğrafladığı, Vogue Türkiye ekibinden Ece Candan’ın moda editörlüğünü yaptığı bu renkli çekimlerde kış alışverişiniz için birçok tüyo bulacaksınız.
Penti 2011/2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu içeren dergiyi Penti mağazalarından edinebilirsiniz.

Çoraba göre kıyafet devri başlıyor...
Çorapta her sene artan seçenekler, renkler ve desenler çorabı tamamlayıcı bir unsur olmaktan çıkartıp, giysinin birebir kendisi haline getiriyor. Artık kıyafete uygun çorap devrinden, çoraba uygun kıyafet devrine geçiş yaşanıyor.
2011/2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’na iddialı bir şekilde hazırlanan Penti’de bu sene yok yok… Klasik çoraplardan, fonksiyonel çoraplara, opaklardan organik çoraplara çeşitli desen ve renk alternatifi ile tasarlanan koleksiyon aynı zamanda modanın da ana trendlerini oluşturuyor.
Penti 2011/2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu; kalın kazaklarla giyilebilecek soğuk kış günlerinde çizmelerle tercih edilebilecek , pamuk karışımlı, saç örgü desenli “chunky” kalın denye çoraplar ile ince denyelerde hem günlük hem de gece kullanılabilecek parıltılı zarif desenli çoraplardan oluşuyor.