Fifi Lapin, Juicy Couture ÖZel Koleksiyonu İle Harvey Nichols ve Brandroom Mağazalarında

Eğlenceli tavşan simgesi, canlı, enerjik ve modern koleksiyonlarıyla tanınan moda blogu Fifi Lapin, modern koleksiyonlarıyla tanınan Los Angeles’ın dünyaca bilinen markası Juicy Couture’a özel tasarladığı rengarenk parçalarıyla Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarında yerini alıyor.

Blogun kurucusu Ruby Gatta, blogunun ve bloguyla özdeşleşen markasının özgür, çılgın ve sevimli ruhunu kapsül koleksiyonuna taşıyor.Fifi Lapin blogunda her gün yayınladığı Juicy Couture’ün farklı tasarımlarını giydirdiği illüstrasyonlarıyla ilgi odağı oluyor.
Fifi Lapin yumuşacık ipek eşarpları, pembe , beyaz ve sezonun modası fuşya tonlarıyla Juicy Couture’ün dinamik konseptini renklendiriyor. Marka, Fifi Lapin koleksiyonunun hazinesi olarak özdeşleştirdiği kolye ve etkileyici bilezik dizaynıyla da stil takipçilerini hayran bırakıyor. Juicy Couture için özel olarak hazırlanan Fifi Lapin koleksiyonu tasarımlarıyla her yaştaki kadının gardırobuna hareket katıyor.  Juicy Couture markası stil ikonu Fifi Lapin’in kapsül koleksiyonuyla baharın neşeli esintisini Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarına taşıyor.

Etiketler Harvey Nichols