Vero Moda, Alexa Chung ile Anlaşmasını Uzattı.


Londra’da gerçekleştirilen çekimlerde Jane Birkin’den ilham alındı.

Danimarkalı moda devi VERO MODA, marka yüzü olarak anlaşma yaptığı İngiliz moda ikonu Alexa Chung ile başarılı işbirliğini 2012 sonuna kadar uzatmaya karar verdi.
2012 Sonbahar öncesi gerçekleşen son çekimler Londra'da yapıldı. Çekimler için mekân ve tarz olarak aktris ve şarkıcı Jane Birkin'in dış görünüşü ve büyüleyiciliğinden ilham alınarak, 60'lı yıllarda Londra ve uluslararası moda sahnesi seçildi.
Bu sonbahar, VERO MODA’nın koleksiyonunda 60’ların deneyimlerinden – artık klasik olan - biçimleri ve kesimlerinden esinlenildi. VERO MODA o dönemin genel sanat ve zanaat akımından esinlenen referanslar çizerek güçlü parçalardan oluşan bir koleksiyon sunuyor.
Houndstooth ve Örgüler
Kaz ayağı baskı ince pantolonlar ve burgu dokulu örgülerin olduğu sonbahar şıklığı 60’ları referans alıyor.
Cocoon, Boucle ve Rugan
Kumaşların karışık kullanımı (rugan ve boucle), yakasız boyun, düşük omuzlar ve ceplerdeki detaylarla koza şeklindeki ceket sonbaharın en önemli moda trendlerini yansıtıyor. Burada ceketin 60’lar görünümünü tamamlamak için, üst yarısı baskılı bir elbise de tasarlandı.
Herringbone ve Deri Detaylar
60’lardan esinlenen ceketler için deri şerit ve klasik balıksırtı örgü sonbahar için doğru bir seçimdir. Köri renkli hırka ve altında beyaz danteli bir broderie anglaise gömlek yüksek belli şortlar ile tamamlanır.
VERO MODA’nın PR ve imaj sorumlusu Katja Hundrup “Alexa Chung ile çalışmak büyük bir zevk ve çok eğlenceli… VERO MODA’nın tasarımları markayı uluslar arası sokak modasının daha üzerine çıkarıyor, bu yüzden Alexa Chung gibi uluslar arası ve ileri moda görüşü olan birisi ile çalışıyoruz. İşbirliğimizi 2012 sonuna kadar uzattığımız için çok mutluyuz. “dedi.

Etiketler Vero Moda
Bunu Okuyanlar Bunları da Okudu