Golden Rose Aralık 2012 Makyaj Koleksiyonu

Golden Rose’un yeni sezon ürünleri ile gümüş tonlarının parlak detayları ile pembenin asil ve romantik etkisini uygulamak çok kolay.

Golden Rose Terracotta Duo Far 305 numaralı gümüş ve Golden Rose Jumbo Eyeshadow Pencil 304 numaralı soft pembe ile gözlerinize zarif bir görünüm kazandırırken, Golden Rose Pearl Lipgloss’un 2 numaralı pembe tonuyla sıradanlığın çarpıcı etkisini makyajınıza yansıtabilirsiniz.
Golden Rose’un farklı ve iddialı olmanın tadını çıkarmak isteyen kadınlar için ürettiği Golden Rose Terracotta Duo Far 305 numaralı gümüş rengi ve Golden Rose Jumbo Eyeshadow Pencil 304 numaralı soft pembe ile değerli metalleri romantizmle buluşturabilirsiniz.
Doğal görünümünüzden ödün vermeden iddialı görünmeyi mümkün kılacak göz makyajınızın yanı sıra, romantik görünümünüzü Golden Rose Pearl Lipgloss’un 2 numaralı pembe rengi ile tamamlayabilirsiniz.
Fiyatı 11.70 TL olan Golden Rose Pearl Lipgloss, fiyatı 5.04 TL olan Golden Rose Jumbo Eyeshadow Pencil ve fiyatı 19.20 TL olan Golden Rose Terracotta Duo Far, Türkiye’deki bütün parfümerilerde, Golden Rose Kiosk ve Shop’larında sizleri bekliyor.